Menu

Poza granicami Polski i nie tylko

Wspomnienia z Italii... dziennik badante i wlasne przemyslenia

Tak normalnie

2lucia

I mam nadzieję, że ten dzień też normalnie się zakończy. Bo mogę napisać, że same zwyczajne codzienne czynności robiłam. Coś tam w domu. Potem spacer z Billym. Z przyjemności to grzebałam w ciuchach na piazza Roma bo czwartek jest takim dobrym na to dniem. Nic jednak ku swojemu zdziwieniu nie znalazłam. 

Z tych ciuchów co to im się z uwaga przyglądałam po namyśle zrezygnowałam. jednej tylko sukienki żałuję. Bo mogłam ją naprawić i gdyby na samym biuście a właściwie lewym cycku nie była odbarwiona to byłaby moja. No mówi się trudno. A poza tym nic ale to zupełnie nic nawet w końcówkach serii. Wróciłam do domu i kolejny raz wyszłam do mamy V i piekarni. Pogoda taka dziwna.

Ranek chłodny i nawet w długie spodnie wskoczyłam aczkolwiek cieniutka bawełna. Potem se przebrałam bo ciepło się zrobiło i słońce  zaczęło porządnie grzać. Jak przed burzą. Burzy nie było ale parę kropel deszczu znów spadło. 

Odwiedził nas w południe Figaro i o dziwo był głodny bo łaskawie zjadł to czym go poczęstowałam. a nawet więcej. Ani chybi nie był w domu i po szlajaniu się po dachach po drodze wstąpił do nas. :)

Powinnam wyprasować to co wyschło ale ja zawsze wene mam przedpołudniem do czynności domowych. A już południe dawno minęło. 

Za oknem kłębią się chmury. Jeden kwiatek czeka na przesadzenie. Może więc czynności ogrodnicze rozpocząć. Nie mam limitu na fotki i denerwuje mnie to. 

Myślę czy nie zrobić kolejnego blogu nr, 2. I wtedy może dostanę kolejny limit zdjęć. To jest całkiem dobry pomysł o ile ten limit jest przypisany do blogu a nie do osoby. No to idę sprawdzić. Jak będzie limit to pokażę jesienną Lucię Modną.

Ps.

Jest. Udało się. Teraz będziemy się spotykać pod tym adresem:

http://luciabloxitalia2.blox.pl/html 

Komentarze (8)

Dodaj komentarz
 • emma_b

  nie bardzo kumam: to blog będzie miał teraz dwa adresy, czy tylko ten nowy? a może Lucia modna mogłaby być oddzielnym blogiem?

 • onyks01

  Faktycznie sama zwyczajność

 • 2lucia

  Emma, też nad tym myślałam ale, że jak opowiadam to wklejam zdjęcia otworzyłam nowy adres i pod tym adresem będą wpisy.
  Ten zostawiam na tym etapie wpisów. W bocznej szpalcie w " tu bywam: jest adres nowego blogu, który ma do adresu dodaną" 2" . Jak tu zblądzisz kliknij w adres i przejdziesz pod nowy adres. Buziaki

 • 2lucia

  czasem taka normalność dobrze robi Hania. Zapraszam pod nowy adres
  luciabloxitalia2.blox.pl/

 • ada-toniewypada

  Zazdroszcze twej zwyczajnosci.

 • 2lucia

  Ada... zwyczajność nie trafia sie codziennie. Niestety :)

 • pero2015

  Ciao Lucia świetny blog w lipcu odwiedziłam Ascoli piękne miasto ale się zasiedzialam w Vintage i dopiero zwiedzam Ascoli za pomocą twoich zdjęć pozdrowienia

 • 2lucia

  Witam Cie Pero. To koniecznie musisz powtórzyć wizytę w Ascoli. :) Służę za przewodnika.
  Zapraszam do drugiego blogu bo tu już pojawiać się będę z rzadka z racji braku limitu na zdjęcia.
  Ale ten drugi to kontynuacja tego.
  luciabloxitalia2.blox.pl/html

© Poza granicami Polski i nie tylko
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci